Aktualności

Plan treningów na tydzień 15.10-19.10.2018 r.

UWAGA !!! ZMIANY !!! ZMIANY !!!

Poniedziałek

CHYNÓW-boisko trawiaste
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
17.00-18.15 grupa „Skrzat”
18.00-19.30 grupa „Żak”

RACULA-boisko „Orlik”
16.45-17.45 grupa „Naborowa”
17.45-19.00 grupa „Skrzat”

DRZONKÓW-boisko trawiaste
16.45-18.15 grupa „Orlik”

Boisko przy SP-22
15.30-17.00 grupa szkolna z SP-18
17.00 - 18.00 grupa „Naborowa”
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”

OŚ.POMORSKIE -boisko „Orlik” przy szkole.
17.15-18.30 grupa „Naborowa”

PRZYLEP-boisko przy szkole
15.30 - 17.00 grupa „Żak”
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

ZAWADA -boisko „ORLIK”
18.00 - 19.30 obie grupy !!!

Szkoła w Niwiskach
14.00-15.30 grupa szkolna

Boisko przy ul. Amelii
16.45-18.15 grupy „Młodzik” oraz „Trampkarz”
Dodatkowo !!!
16.30-17.00 trening bramkarski dla zawodników z grup „Młodzik” oraz „Trampkarz” !!!

Wtorek

Boisko przy ul. Wyspiańskiego
16.45-18.15 „Skrzat”-grupa fioletowa (według powołań!!!)

RACULA-boisko „Orlik”
16.45-18.15 „Żak”-grupy trenerów Patryka, Kamila i Pawła
18.15-19.45 „Żak” grupy trenerów Przemka i i Krzysztofa

DRZONKÓW-boisko trawiaste
16.45-18.15 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”

Przylep-boisko przy szkole
14.00-15.30 „Orlik”-grupa trenera Gąsiora

Środa

NIWISKA
14.00 - 15.30 grupa szkolna

Boisko przy ul. Amelii
16.45-18.15 grupy „Orlik”, „Żak”, „Skrzat”-grupa fioletowa
Dodatkowo !!!
16.45-17.15 trening bramkarski dla zawodników z grup „Orlik” i „Żak”
17.00-18.00 trening bramkarski dla zawodników z grup „Trampkarz” i „Młodzik”

Przylep-boisko przy szkole
15.15-16.45 „Żak”-grupa z Przylepu

Czwartek

Boisko przy SP-22
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”

OŚ. POMORSKIE boisko „Orlik” przy szkole
17.15-18.30 grupa „Naborowa”

RACULA-boisko „Orlik”
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

DRZONKÓW-boisko trawiaste
16.45-18.15 grupa „Orlik”

CHYNÓW-boisko trawiaste
17.00 - 18.00 grupa „Naborowa”
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”

PRZYLEP-boisko przy szkole
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

Boisko przy ul. Amelii
16.45-18.15 grupy „Młodzik” oraz „Trampkarz”

ZAWADA
17.00 - 18.30 grupa młodsza
18.30 - 20.00 grupa starsza

Piątek

Boisko przy ul. Amelii
16.45-18.15 grupy „Trampkarz” oraz „Orlik”

OCHLA-boisko trawiaste
17.00 - 18.30 grupa „Młodzik”

DRZONKÓW-boisko trawiaste
16.45-18.15 grupa „Żak”

PRZYLEP-boisko przy szkole
14.00 - 15.15 grupa trenera Gąsiora („Orlik”)