Aktualności

Plan treningów na tydzień 25.02-01.03.2019 r.

UWAGA !!! ZMIANY !!! UWAGA !!! ZMIANY !!!

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie regulaminów obiektów, na których trenujemy !!!
Przypominamy o odpowiednim obuwiu na salę i sztuczną nawierzchnię (obuwie „szutrowe” !!!)
Wspólnie zadbajmy o zdrowie dzieci !!!

Poniedziałek

Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.00-18.30 grupa „Orlik”
18.15-19.45 zawodnicy z grup „Trampkarz” oraz „Młodzik”
Dodatkowo !!! Trening bramkarski !!!
17.30-18.30 zawodnicy z grupy „Młodzik” i „Trampkarz”
18.30-19.30 zawodnicy z grupy „Orlik”

SALA przy ul. Wazów !!!
17.00-18.30 „Żak”-grupy trenerów Patryka, Pawła, Kamila
18.30-20.00 „Żak”-grupy trenera Przemka i Krzyśka

SALA w SP-18
15.30-17.00 „Orlik”-grupa szkolna

CHYNÓW-sala w ZE Nr 1
18.00-19.00 grupa „Naborowa”
19.00-20.00 grupa „Skrzat”

SALA w SP-22 („Ekolog”)
18.00-19.00 grupa „Naborowa”
19.00-20.00 grupa „Skrzat”

OŚ. POMORSKIE-sala w szkole
17.00-18.30 grupa „Naborowa”

DRZONKÓW-sala WOSiR (hala tenisowa !!!)
16.00-17.00 grupa „Naborowa”
16.45-18.00 grupa „Skrzat”

PRZYLEP-sala w szkole
15.30-17.00 grupa „Żak”
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

ZAWADA-sala w szkole
17.00-18.30 grupa młodsza
18.30-20.00 grupa starsza

NIWISKA
14.00 - 15.30 grupa szkolna

Wtorek

Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00 - 18.30 grupa „Młodzik”
18.30-20.00 grupa „Trampkarz”

Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.00-mecz kontrolny !!! Zawodnicy powołani z rocznika 2004 !!!⚽️⚽️⚽️

DRZONKÓW-sala w ZE Nr 4
16.30-18.00 „Żak”-grupy trenerów Pawła , Kamila i Patryka
17.00-18.30 „Żak”-grupy trenerów Przemka i Krzysztofa

SALA przy ul. Wazów
18.30-20.00 „Skrzat”-grupa fioletowa

PRZYLEP-sala w szkole
14.00-15.30 „Orlik”-grupa trenera Gąsiora

Środa

Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.00-18.30 grupa „Orlik”

Dodatkowo !!! Trening bramkarski !!!
16.30-17.15 zawodnicy z grupy „Orlik”
17.15-18.15 zawodnicy z grup „Młodzik” i „Trampkarz”

Boisko „Orlik” przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 „Żak”-grupy trenerów Pawła , Kamila, Patryka i Krzyśka
18.30-20.00 Żak”-grupa trenera Przemka i „Skrzat”-grupa fioletowa

18.45- spotkanie z rodzicami zawodników z roczników 2011 i 2012- szczegóły wkrótce !!!

NIWISKA
14.00 - 15.30 grupa szkolna

PRZYLEP-sala w szkole
15.15-16.45 „Żak”-grupa z Przylepu

SALA w SP-18
15.30-17.00 grupa szkolna

Czwartek

Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.00-18.30 grupa „Trampkarz”

Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
16.45-18.15 grupa „Orlik”
18.00-19.30 grupa „Młodzik”

SALA przy ul. Wazów !!!
17.00-20.00 Turniej !!! Powołani zawodnicy z grup „Skrzat-fioletowy” oraz „Żak” !!!

CHYNÓW-ZMIANA !!!
Treningi odbędą się w sali przy ul. Wyspiańskiego (dawna”Samochodówka)
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

SALA w SP-22 („Ekolog”)
16.30-17.30 grupa „Naborowa”
17.30-18.30 grupa „Skrzat”

OŚ. POMORSKIE-sala w szkole
17.00-18.30 grupa „Naborowa”

DRZONKÓW-sala w ZE Nr 4
18.00-19.00 grupa „Naborowa”
19.00-20.00 grupa „Skrzat”

SALA w SP-22 („Ekolog”)
16.30-17.30 grupa „Naborowa”
17.30-18.30 grupa „Skrzat”

PRZYLEP-sala w szkole
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.00 grupa „Skrzat”

ZAWADA-sala w szkole
17.00 - 18.15 grupa młodsza
18.30 - 19.45 grupa starsza

Piątek

Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
16.45-18.15 grupa „Młodzik”
18.00-19.30 grupa „Trampkarz”

Boisko „Orlik” przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 „Orlik”-grupa trenera Krzyśka
18.30-20.00 „Orlik”-grupy trenerów Rolanda i Rafała Z.

DRZONKÓW-sala w ZE Nr 4
16.30-18.00 „Żak”-grupy trenerów Patryka, Pawła i Kamila
17.00-18.30 „Żak”-grupy trenerów Przemka i Krzyśka P.

PRZYLEP-sala w szkole
14.00-15.15 „Orlik”-grupa trenera Gąsiora

Pozdrawiamy, trenerzy !!!