Aktualności

Plan treningów na tydzień 11.03-15.03.2019 r.

UWAGA !!! ZMIANY !!! UWAGA !!! ZMIANY !!!

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie regulaminów obiektów, na których trenujemy !!!
Przypominamy o odpowiednim obuwiu na salę i sztuczną nawierzchnię (obuwie „szutrowe” !!!)
Wspólnie zadbajmy o zdrowie dzieci !!!

Poniedziałek

Boisko przy ul. Sulechowskiej

18.00-19.30 zawodnicy z grup „Trampkarz” oraz „Młodzik”
Dodatkowo !!! Trening bramkarski !!!
17.00-18.00 zawodnicy z grupy „Młodzik” i „Trampkarz”

Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
16.45-18.15 „Żak”-wszystkie grupy !!!
18.00-19.30 „Orlik”-wszystkie grupy !!!

SALA w SP-18
15.30-17.00 „Orlik”-grupa szkolna

CHYNÓW-sala w ZE Nr 1
18.00-19.00 grupa „Naborowa”
19.00-20.00 grupa „Skrzat”

SALA w SP-22 („Ekolog”)
18.00-19.00 grupa „Naborowa”
19.00-20.00 grupa „Skrzat”

OŚ. POMORSKIE-sala w szkole
17.00-18.30 grupa „Naborowa”

DRZONKÓW-boisko trawiaste przy ZE Nr 4
16.45-17.45 grupa „Naborowa”
16.45-18.00 grupa „Skrzat”

PRZYLEP-sala w szkole
15.30-17.00 grupa „Żak”
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

ZAWADA-sala w szkole
17.00-18.30 grupa młodsza
18.30-20.00 grupa starsza

NIWISKA
14.00 - 15.30 grupa szkolna

Wtorek

Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00 - 18.30 grupa „Młodzik”

Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.00-18.30 grupa „Trampkarz”

Boisko „Orlik” w RACULI
16.45-18.15 „Żak”-grupy trenerów Pawła , Kamila i Patryka
18.00-19.30 „Żak”-grupy trenerów Przemka i Krzysztofa

Boisko „Orlik” przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 „Skrzat”-grupa fioletowa

PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
14.00-15.30 „Orlik”-grupa trenera Gąsiora

Środa

Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.00-18.30 grupa „Orlik”
Dodatkowo !!! Trening bramkarski !!!
16.30-17.15 zawodnicy z grupy „Orlik”

Boisko „Orlik” przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 Żak”-grupa trenera Przemka i „Skrzat”-grupa fioletowa
18.30-20.00 „Żak”-grupy trenerów Pawła , Kamila, Patryka i Krzyśka

Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
15.30-17.00 „Orlik”-grupa szkolna z SP-18

PRZYLEP-sala w szkole
15.15-16.45 „Żak”-grupa z Przylepu

NIWISKA
14.00 - 15.30 grupa szkolna

Czwartek

Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.00-18.30 grupa „Trampkarz”

Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
16.45-18.15 grupa „Orlik”
18.00-19.30 grupa „Młodzik”

CHYNÓW-ZMIANA !!!
Boisko przy sali gimnastycznej ZE Nr 1-obowiązuje płaskie obuwie !!!
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

OŚ. POMORSKIE-sala w szkole
17.15-18.30 grupa „Naborowa”

Boisko „Orlik” w RACULI
17.15-18.15 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
17.15-18.15 grupa „Naborowa”
18.15-19.15 grupa „Skrzat”

PRZYLEP-sala w szkole
17.15-18.15 grupa „Naborowa”

ZAWADA-boisko „Orlik” przy szkole
18.30-20.00 grupa młodsza oraz grupa starsza

Piątek

Boisko przy ul. Sulechowskiej
18.30-20.00 grupa „Orlik”-wszystkie grupy!!!

Boisko przy ul. Amelii
16.45-18.15 grupy „Młodzik” oraz „Trampkarz”

Boisko „Orlik” w RACULI
16.45-18.15 „Żak”-grupy trenerów Pawła , Kamila i Patryka
18.00-19.30 „Żak”-grupy trenerów Przemka i Krzysztofa

PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
14.00-15.15 „Orlik”-grupa trenera Gąsiora

Pozdrawiamy, trenerzy !!!