Aktualności

Plan treningów na tydzień 07.01.-11.01.2019 r.

UWAGA !!! ZMIANY !!! UWAGA !!! ZMIANY !!!

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie regulaminów obiektów na których trenujemy !!!
Przypominamy o odpowiednim obuwiu na salę !!!

Poniedziałek

Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.30-19.00 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”
Dodatkowo !!! Trening bramkarski !!!
17.00-18.00 zawodnicy z grup „Trampkarz” oraz „Młodzik”

Sala przy ul. Wyspiańskiego-dawna „Samochodówka” !!!
17.15-19.00 „Orlik”- grupy trenerów Rolanda i Krzyśka S.

SALA przy ul. Wazów !!!
17.00-18.30 „Żak”-grupy trenerów Krzysztofa, Patryka i Pawła

18.30-20.00 „Żak”-grupa trenera Przemka oraz „Orlik”-grupy trenerów Rafała D.(rocznik 2010) !!! i trenera Rafała Z. !!!

SALA w SP-18
15.30-17.00 „Orlik”-grupa szkolna

CHYNÓW-sala w ZE Nr 1
18.00-19.00 grupa „Naborowa”
19.00-20.00 grupa „Skrzat”

SALA w SP-22 („Ekolog”)
18.00-19.00 grupa „Naborowa”
19.00-20.00 grupa „Skrzat”

OŚ. POMORSKIE-sala w szkole
17.00-18.30 grupa „Naborowa”

DRZONKÓW-sala WOSiR (hala tenisowa !!!)
16.00-17.00 grupa „Naborowa”
16.45-18.00 grupa „Skrzat”

PRZYLEP-sala w szkole
15.30-17.00 grupa „Żak”
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

ZAWADA-sala w szkole
17.00-18.30 grupa młodsza
18.30-20.00 grupa starsza

NIWISKA
14.00 - 15.30 grupa szkolna

Wtorek

Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00 - 18.30 grupa „Młodzik”

Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.00-18.30 grupa „Trampkarz”

DRZONKÓW-sala w ZE Nr 4
16.30-18.00 „Żak”-grupy trenerów Pawła , Kamila i Patryka
17.00-18.30 „Żak”-grupy trenerów Przemka i Krzysztofa

SALA przy ul. Wazów
18.30-20.00 „Skrzat”-grupa fioletowa

PRZYLEP-sala w szkole
14.00-15.30 „Orlik”-grupa trenera Gąsiora

Środa

Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.00-18.30 grupa „Orlik”
Dodatkowo !!! Trening bramkarski !!!
16.45-18.00 zawodnicy z grupy „Orlik”

NIWISKA
14.00 - 15.30 grupa szkolna

PRZYLEP-sala w szkole
15.15-16.45 „Żak”-grupa z Przylepu

SALA przy ul. Wazów !!!
18.30-20.00 grupy „Żak” oraz „Skrzat”-grupa fioletowa

SALA w SP-18
15.30-17.00 grupa szkolna

Czwartek

Sala przy ul. Wyspiańskiego-dawna „Samochodówka” !!!
16.15-17.45 „Orlik”- grupy trenerów Rafała D. i Krzyśka S.
17.45-19.15 „Orlik”-grupy trenerów Rafała Z. i Rolanda

SALA przy ul. Wazów !!!
17.00-18.30 grupa „Trampkarz”
18.30-20.00 grupa „Młodzik”

CHYNÓW-sala w ZE Nr 1
18.00-19.00 grupa „Naborowa”
19.00-20.00 grupa „Skrzat”

SALA w SP-22 („Ekolog”)
16.30-17.30 grupa „Naborowa”
17.30-18.30 grupa „Skrzat”

OŚ. POMORSKIE-sala w szkole
17.00-18.30 grupa „Naborowa”

DRZONKÓW-sala w ZE Nr 4
18.00-19.00 grupa „Naborowa”
19.00-20.00 grupa „Skrzat”

PRZYLEP-sala w szkole
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.00 grupa „Skrzat”

ZAWADA-sala w szkole
17.00 - 18.30 grupa młodsza
18.30 - 20.00 grupa starsza

Piątek

Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00 - 18.30 grupa „Trampkarz”

SALA przy ul. Wazów !!!
17.00-18.30 grupa „Orlik”
18.30-20.00 grupa „Młodzik”

DRZONKÓW-sala w ZE Nr 4
16.30-18.00 „Żak”-grupy trenerów Patryka, Pawła i Kamila
17.00-18.30 „Żak”-grupy trenerów Przemka i Krzyśka P.

PRZYLEP-sala w szkole
14.00-15.15 „Orlik”-grupa trenera Gąsiora

Pozdrawiamy, trenerzy !!!