Aktualności

Plan treningów na tydzień 05.11-09.11.2018 r.

UWAGA !!! ZMIANY !!! UWAGA !!! ZMIANY !!!

Poniedziałek

Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.00-18.30 grupa „Orlik”

CHYNÓW-boisko trawiaste
16.45-18.00 grupa „Naborowa” oraz grupa „Skrzat”
18.00-19.30 grupa „Młodzik” oraz grupa „Trampkarz”

DODATKOWO !!!
godz. 17.00-18.00 TRENING BRAMKARSKI-zawodnicy z grup „Młodzik” i „Trampkarz”

RACULA-boisko „Orlik”
16.45-17.45 grupa „Naborowa”
17.45-19.00 grupa „Skrzat”

Boisko „Orlik” przy ul. Wyspiańskiego (przy ZSSiO)
16.45-18.00 grupa „Naborowa” oraz „Skrzat”-grupa fioletowa
18.00-19.30 grupa „Żak”

Boisko przy SP-22
15.30-17.00 grupa szkolna z SP-18
17.00 - 18.00 grupa „Naborowa”
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”

OŚ.POMORSKIE -sala w szkole
17.00-18.30 grupa „Naborowa”

PRZYLEP-boisko przy szkole
15.30 - 17.00 grupa „Żak”
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

ZAWADA -boisko „ORLIK”
18.00 - 19.30 obie grupy !!!

Szkoła w Niwiskach
14.00-15.30 grupa szkolna

Wtorek

Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00-18.30 grupa „Młodzik”

RACULA-boisko „Orlik”
16.45-18.15 „Żak”-grupy trenerów Patryka, Kamila i Pawła
18.15-19.45 „Żak” grupy trenerów Przemka i i Krzysztofa

OCHLA-boisko trawiaste
17.00-18.30 grupa „Trampkarz”

Przylep-boisko przy szkole
14.00-15.30 „Orlik”-grupa trenera Gąsiora

Środa

NIWISKA
14.00 - 15.30 grupa szkolna

Przylep-boisko przy szkole
15.15-16.45 „Żak”-grupa z Przylepu

Boisko „Orlik” przy ul.Wyspiańskiego (przy ZSSiO)
16.45-18.15 grupa „Żak” trenera Przemka
18.15-19.45 grupa „Żak”

Boisko przy ul. Sulechowskiej-sztuczna nawierzchnia
17.00-18.30 grupa „Orlik”
DODATKOWO-trening bramkarski
16.40-17.15 zawodnicy z grupy „Orlik”

Boisko przy SP-22
15.30-17.00 „Orlik”-grupa szkolna z SP-18

Czwartek

Boisko przy SP-22
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”

OŚ. POMORSKIE-sala w szkole
17.00-18.30 grupa „Naborowa”

RACULA-boisko „Orlik”
17.00 - 18.00 grupa „Naborowa”
17.00 - 18.15 grupa „Skrzat”

CHYNÓW-boisko trawiaste
17.00 - 18.00 grupa „Naborowa”
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”

Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.00-18.30 grupa „Trampkarz”

Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
19.00-20.30 grupa „Młodzik” oraz „Orlik”

Boisko „Orlik” przy ul.Wyspiańskiego (przy ZSSiO)
16.45-18.00 grupa „Naborowa” oraz „Skrzat”
18.00-19.30 Skrzat”-grupa fioletowa

ZAWADA
17.00 - 18.30 grupa młodsza
18 30 - 20 00 grupa starsza

Piątek

Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00 - 18.30 grupa „Orlik”
18.30-20.00 grupa „Młodzik”

OCHLA-boisko trawiaste
17.00 - 18.30 grupa „Trampkarz”

RACULA-boisko „Orlik”
16.45-18.15 „Żak”-grupy trenerów Patryka, Kamila i Pawła
18.00-19.30 „Żak” grupy trenerów Przemka i i Krzysztofa

PRZYLEP-boisko przy szkole
14.00 - 15.15 grupa trenera Gąsiora („Orlik”)