Aktualności

Plan treningów na tydzień 04.03-08.03.2019 r.

UWAGA !!! ZMIANY !!! UWAGA !!! ZMIANY !!!

W związku z akcją naszego partnera Falubaz Zielona Góra „60-godzin z FALUBAZEM” wyjątkowo !!! zmianie ulega plan treningów w środę oraz czwartek !!!

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie regulaminów obiektów, na których trenujemy !!!
Przypominamy o odpowiednim obuwiu na salę i sztuczną nawierzchnię (obuwie „szutrowe” !!!)
Wspólnie zadbajmy o zdrowie dzieci !!!

Poniedziałek

Boisko przy ul. Sulechowskiej
16.45-18.15 grupa „Orlik”
18.00-19.30 zawodnicy z grup „Trampkarz” oraz „Młodzik”
Dodatkowo !!! Trening bramkarski !!!
17.15-18.15 zawodnicy z grupy „Młodzik” i „Trampkarz”
18.15-19.00 zawodnicy z grupy „Orlik”

Boisko „Orlik” przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 „Żak”-grupy trenerów Patryka, Pawła, Kamila
18.30-20.00 „Żak”-grupy trenera Przemka i Krzyśka

SALA w SP-18
15.30-17.00 „Orlik”-grupa szkolna

CHYNÓW-sala w ZE Nr 1
18.00-19.00 grupa „Naborowa”
19.00-20.00 grupa „Skrzat”

SALA w SP-22 („Ekolog”)
18.00-19.00 grupa „Naborowa”
19.00-20.00 grupa „Skrzat”

OŚ. POMORSKIE-sala w szkole
17.00-18.30 grupa „Naborowa”

DRZONKÓW-boisko trawiaste przy ZE Nr 4
16.30-17.30 grupa „Naborowa”
16.30-17.45 grupa „Skrzat”

PRZYLEP-sala w szkole
15.30-17.00 grupa „Żak”
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

ZAWADA-sala w szkole
17.00-18.30 grupa młodsza
18.30-20.00 grupa starsza

NIWISKA
14.00 - 15.30 grupa szkolna

Wtorek

Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00 - 18.30 grupa „Młodzik”

Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.00-18.30 grupa „Trampkarz”

Boisko „Orlik” w RACULI
16.45-18.15 „Żak”-grupy trenerów Pawła , Kamila i Patryka
18.00-19.30 „Żak”-grupy trenerów Przemka i Krzysztofa

Boisko „Orlik” przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 „Skrzat”-grupa fioletowa

PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
14.00-15.30 „Orlik”-grupa trenera Gąsiora

Środa-ZMIANA !!! ZMIANA !!! ZMIANA !!!

„60-godzin z FALUBAZEM”

Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00-18.30 grupy „Orlik” oraz „Żak”-WSZYSTKIE lokalizacje
17.30-18.30 grupy „Naborowa” oraz „Skrzat”-WSZYSTKIE LOKALIZACJE !!!

WSZYSTKICH zawodników naszej Akademii, niezależnie od wieku i grupy treningowej, serdecznie zapraszamy do odwiedzin boiska przy ul. Botanicznej !!! Kolor fioletowy mile widziany ????????⚽️

NIWISKA
14.00 - 15.30 grupa szkolna

Czwartek

Boisko przy ul. Sulechowskiej
18.30-20.00 grupa „Trampkarz”

Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
16.45-18.15 grupa „Orlik”
18.00-19.30 grupa „Młodzik”

SALA przy ul. Wazów !!!
17.00-18.30 „Skrzat”-grupa fioletowa

ZAWADA-boisko „Orlik” przy szkole
18.30-20.00 grupa młodsza oraz grupa starsza

Piątek

Boisko przy ul. Sulechowskiej
18.30-20.00 grupa „Trampkarz”

Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
16.45-18.15 grupa „Orlik”
18.00-19.30 grupa „Młodzik”

Boisko „Orlik” w RACULI
16.45-18.15 „Żak”-grupy trenerów Pawła , Kamila i Patryka
18.00-19.30 „Żak”-grupy trenerów Przemka i Krzysztofa

PRZYLEP-sala w szkole
14.00-15.15 „Orlik”-grupa trenera Gąsiora

Pozdrawiamy, trenerzy !!!