Aktualności

Plan treningów na tydzień 01.04-05.04.2019 r.

UWAGA !!! ZMIANY !!! UWAGA !!! ZMIANY !!!

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie regulaminów obiektów, na których trenujemy !!!
Przypominamy o odpowiednim obuwiu na salę i sztuczną nawierzchnię (obuwie „szutrowe” !!!)
Wspólnie zadbajmy o zdrowie dzieci !!!

Poniedziałek

Boisko przy ul. Amelii
(w razie złych warunków atmosferycznych, boisko przy ul. Sulechowskiej)

17.00-18.30 zawodnicy z grup „Trampkarz” oraz „Młodzik”
Dodatkowo !!! Trening bramkarski !!!
16.45-17.15 zawodnicy z grupy „Młodzik” i „Trampkarz”

Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
16.45-18.15 „Żak”-wszystkie grupy !!!
18.00-19.30 „Orlik”-wszystkie grupy !!!

Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
15.30-17.00 „Orlik”-grupa szkolna z SP-18

CHYNÓW-ZMIANA !!!
Boisko przy sali gimnastycznej ZE Nr 1-obowiązuje płaskie obuwie !!!
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

OŚ. POMORSKIE-boisko „Orlik” przy szkole
17.00-18.15 grupa „Naborowa”

DRZONKÓW-boisko trawiaste przy ZE Nr 4
16.45-17.45 grupa „Naborowa”
17.00-18.15 grupa „Skrzat”

PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
15.30-17.00 grupa „Żak”
17.00-18.00 grupa „Naborowa”

ZAWADA-boisko „Orlik” przy szkole
17.00-18.00 grupa „Naborowa” (nowy nabór!!!)
18.00-19.30 grupy młodsza i starsza

NIWISKA
14.00 - 15.30 grupa szkolna

Wtorek

Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00 - 18.30 grupa „Młodzik”
18.15-19.45 grupa „Trampkarz”

Boisko „Orlik” w RACULI
16.45-18.15 „Żak”-grupy trenerów Pawła , Kamila i Patryka
18.00-19.30 „Żak”-grupy trenerów Przemka i Krzysztofa

Boisko „Orlik” przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 „Skrzat”-grupa fioletowa

PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
14.00-15.30 „Orlik”-grupa trenera Gąsiora

Środa

Boisko przy ul. Amelii
17.00-18.30 grupy-„Orlik”, „Żak” oraz „Skrzat”-grupa fioletowa
Dodatkowo !!! Trening bramkarski !!!
16.30-17.15 zawodnicy z grupy „Orlik”

Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
15.30-17.00 „Orlik”-grupa szkolna z SP-18

PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
15.15-16.45 „Żak”-grupa z Przylepu

NIWISKA
14.00 - 15.30 grupa szkolna

Czwartek

Boisko przy ul. Amelii
17.00-18.30 grupa „Trampkarz”

Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
16.45-18.15 grupa „Orlik”
18.00-19.30 grupa „Młodzik”

CHYNÓW-ZMIANA !!!
Boisko przy sali gimnastycznej ZE Nr 1-obowiązuje płaskie obuwie !!!
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

OŚ. POMORSKIE-boisko „Orlik” przy szkole
17.00-18.30 grupa „Naborowa”

Boisko „Orlik” w RACULI
17.15-18.15 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”

Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
17.15-18.15 grupa „Naborowa”
18.15-19.15 grupa „Skrzat”

PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
17.15-18.15 grupa „Naborowa”

ZAWADA-boisko „Orlik” przy szkole
17.15-18.15 grupa „Naborowa”
18.15-19.30 grupa młodsza oraz grupa starsza

Piątek

WIELKA INAUGURACJA SEZONU ŻUŻLOWEGO !!!????????????
K.S. Stelmet Falubaz Zielona Góra-Get Well Toruń !!! Godzina 18.00 !!!

Wszystkich Zawodników i Rodziców zapraszamy do udziału w wydarzeniu NASZEGO PARTNERA !!!
Bilety będą dostępne dla wszystkich zawodników naszej Akademii w cenie 1 zł. !!!
Zapisy u trenera Tomka, esemesem
(tel.503099555), do wtorku do godz. 21.00!!!
Należy podać imię i nazwisko dziecka oraz pesel !!!
Rodzice mogą zakupić bilety na sektory
G i H !!! Zapraszamy ...
WSZYSCY na FALUBAZ !!! ????????
Prosimy o koszulki w kolorze fioletowym !!!????????????

DODATKOWO !!!
godz.16.00-17.20 „Skrzat”-grupa fioletowa(zawodnicy powołani), czwórmecz z zaproszonymi zespołami z Gubina i Sulechowa !!!⚽️⚽️⚽️

Pozdrawiamy, trenerzy !!!